אלון רפפורט


"עידן מדריך מעולה, רציני ומשקיע. מתאים את עצמו למתאמן ולא מוותר. אם את/ה רוצים לחזור לכושר, להוריד במשקל ולסגל אורח חיים בריא, עידן הוא המאמן בשבילכם. הוא יאתגר אתכם, ידחוף אתכם למקסימום שלכם ואתם תראו תוצאות. כשהתחלתי להתאמן עם עידן, בקושי יכולתי לרוץ דקה רצופה. מאימון לאימון הכושר שלי הלך ונבנה, הלך והשתפר והיום אנחנו כבר עובדים על מירוץ 5 ק"מ הראשון. יחד עם תזונה נכונה גם הקילוגרמים החלו לרדת. היתרון הגדול באימונים עם עידן הוא שהם נעשים בחוץ, ולא במכון כושר. בקיצור - מומלץ בחום. אל תחכו."

קבוצת כיתות ט' פרדסיה


"אין ספק שלהתאמן בקבוצה ממש עוזר וכשיש מאמן טוב זה מעלה את הרמה של האימונים ומעלה את קצב ההשתפרות. עידן מאמן רציני עם הרבה ניסיון בתור מתאמן וגם בתור מאמן והוא יודע לעזור ולדרבן ואין ספק שיודע את העבודה"

גל בנטל


"התחלתי להתאמן אצל עידן לפני כחודשיים וחצי. תוך התקופה הקצרה הזאת בזכות העזרה של עידן גם באימונים וגם בענייני תזונה הצלחתי להשיל 5 קילו ממשקלי ולהעלות כמות נכבדת של מסת שריר. עידן מאמן מצויין שמשקיע בכל מתאמן, גם אם מאמן בקבוצה לא מוותר לאף אחד ומראה לכולם שיכולים להצליח"

אלעד הילל


"אחרי 16 שנים בהם הייתי שמן, עידן סייע לי לרדת במשקל. הוא אימן אותי, נתן לי מוטיבציה, ייעץ לי ועזר לי לאורך כל הדרך. בעזרתו הצלחתי לרדת 23 קילו ולפתח אורח חיים בריא."

רוצה לשמוע עוד?

 

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.